Zdraví v mobilu provází těhotenstvím, navrhne i jména pro dítě

Zdraví v mobilu

Zdraví v mobilu

Nejen pro zákazníky České průmyslové zdravotní pojišťovny je její nová aplikace Zdraví v mobilu. Nabízí obvyklou sadu praktických informací a služeb (nejbližší lékař, nejbližší lékarna, lékařské pohotovsti, termíny očkování, sjednání cestovního pojištění) a zároveň je praktickým průvodcem nastávajících matek. Provede je těhotenstvím týden po týdnu, upozorní na těhotenská vyšetření a nabídne výběr jména pro jejich dítě. Hlídá také blížící se termín porodu, napoví, na co nezapomenout po porodu, funkcí je víc.

Zdraví v mobilu

Zdraví v mobilu

Pojištěnci zmíněného ústavu mají navíc k dispozici zabezpečenou sekci s elektronickou přepážkou. Tam může sledovat jednotlivé pohyby ohledně placení pojistného, má tam i uloženou kartičku pojištěnce.

„V osobním účtu si prověří, kolik korun zaplatila pojišťovna za konkrétní lékařské výkony, zjistí potřebné informace o svých lékařích a dostane se do seznamu užívaných léků. Brzy již bude aplikace hlídat i případné lékové interakce. Pokud bude klient chtít mít k dispozici lékařské zprávy své nebo svých dětí, ani to není s aplikací problém. Není nic jednoduššího, než si je nafotit, uložit, a v případě potřeby odeslat třeba praktickému lékaři na email. Také když ve svém osobním účtu klient zjistí nesrovnalosti, bude moci přes mobil nahlásit nesprávně vykázanou péči,“ popisuje mluvčí pojišťovny Elenka Mazurová.

Nejnovější